A A A

AliExpress zapowiada 15-dniowe dostawy do Polski

29 marca 2021, 14:50
Już wkrótce zamówienia z AliExpress będą szybciej docierać do naszego kraju.
AliExpress zapowiada 15-dniowe dostawy do Polski

Daleki przybysz

Kupowanie w portalu AliExpress jest w Polsce bardzo popularne. Głównym problemem podczas takich zakupów jest jednak długi czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki. Na szczęście niebawem może to być już historią.

 

Oferta na wybrany asortyment

Właściciel platformy ogłosił właśnie wprowadzenie nowej oferty, która zagwarantuje kupującym dostawę w ciągu 15 dni od daty zakupu. Nie dotyczy to jednak całego asortymentu. Produkty, które możemy otrzymać w takim czasie, będą oznaczane specjalną etykietą, widoczną podczas zakupów. Skrócenie czasu dostawy wynika z nowej umowy z firmami kurierskimi.

Szybciej dotrą do nas przede wszystkim produkty z działu AGD, elektroniki użytkowej czy kosmetyków. Firma zapowiada przy okazji zbliżające się urodzinowe rabaty, związane z wiosenną wyprzedażą. W kolejnych latach AliExpress zamierza dążyć do jeszcze szybszej realizacji zamówień.

fot. AliExpress


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto