A A A

Allegro Lokalnie: zakupy za miedzą

13 sierpnia 2019, 15:20
W połowie września na platformie Allegro pojawi się wydzielona sekcja dla sprzedawców prywatnych.
Allegro Lokalnie: zakupy za miedzą

Grupa Allegro uruchomi 16 września serwis Allegro Lokalnie, za pośrednictwem którego będzie można dokonywać zakupów u osób prywatnych i w najbliższej okolicy.

Sprzedawcy prywatni otrzymają do wyboru dwie możliwości zamieszczania ogłoszeń: darmową lub odpłatną. W pierwszym przypadku oferta będzie widoczna wyłącznie w Allegro Lokalnie.

W drugim wariancie pojawią się różne metody dostawy i płatności oraz Program Ochrony Kupujących. Do ogłoszenia będzie można dodać też opcję Kup teraz – zostanie za nią naliczona opłata w wysokości 10 proc. wartości sprzedawanego przedmiotu, bez uwzględnienia kosztów przesyłki (i nie wyższa niż 50 zł). Opłata taka będzie pobierana tylko wtedy, kiedy dojdzie do sprzedaży. Płatna wersja pozwoli zaprezentować własną ofertę zarówno w serwisie Allegro Lokalnie, jak i w odpowiedniej kategorii portalu Allegro.

Poza zwykłymi operacjami kupna i sprzedaży Allegro Lokalnie ma pomóc we wspieraniu lokalnych projektów społecznych i charytatywnych albo prywatnych zbiórek.

Z Allegro Lokalnie będzie mógł skorzystać każdy użytkownik serwisu, bez osobnej rejestracji.

Po starcie Allegro Lokalnie oferty zamieszczone dotychczas przez osoby prywatne na stronie Allegro.pl pozostaną w serwisie do momentu wygaśnięcia. Będzie je można wznawiać, ale tylko do 31 stycznia 2020 r.

fot. Allegro


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto