A A A

Allview Allwatch – smartwatch, który słucha serca

25 listopada 2016, 07:40
Marka Allview zaprezentowała Allwatch, pierwszy inteligentny zegarek w swoim portfolio. Allwatch to akcesorium zaprojektowane z myślą o aktywnych osobach, zainteresowanych zdrowym stylem życia.
Allview Allwatch – smartwatch, który słucha serca

Wykonany ze stali nierdzewnej, Allwatch posiada sportowy design dopasowany do nadgarstka dla dodatkowej wygody. Wyświetlacz mierzy 1.28-cala przekątnej i ma nieco ponad 8 mm grubości. Szkło 2.5D powlekające ekran sprawia, że urządzenie nosi się z przyjemnością, natomiast bransoletka dostosowana jest do długiego użytkowania. Zgodnie z normą IP67, Allwatch jest wodoodporny, może przebywać 1 metr pod wodą przez 30 minut. Co więcej, urządzenie zapewnia całkowitą ochronę przeciwpyłową, a użyte materiały zwiększają jego wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia.

Allwatch wyposażony został w czujnik, który pozwala na stałe monitorowanie rytmu serca, z wysokim poziomem dokładności. Według zmierzonego tętna, użytkownicy Allwatch będą mogli dostosować wysiłek podczas aktywności fizycznej w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów: utrzymania lub poprawę ogólnego stanu zdrowia, zwiększenie odporności fizycznej i spalania tłuszczu, ulepszanie i rozwijanie swoich możliwości fizycznych. Allwatch pozwala śledzić wyniki dla 24 różnych dyscyplin sportowych, a użytkownik w prosty sposób może dodać kolejne ulubione aktywności.

Zegarek przypomni również użytkownikowi, że spędził zbyt dużo czasu siedząc i powinien zaznać odrobiny ćwiczeń.

Noszony w nocy, Allwatch monitoruje sen i zbiera o nim informacje w dedykowanej aplikacji na smartfonie, dzięki temu użytkownicy będą mogli w każdym momencie sprawdzić ile dokładnie godzin spali głębokim, a ile płytkim snem lub ile czasu zajęło im zaśnięcie.

Kompatybilny z systemem operacyjnym Android, Allwatch synchronizuje się ze smartfonem i informuje użytkownika o nowych wiadomościach, notyfikacjach i nieodebranych połączeniach.

Inteligentny zegarek został wyposażony w układ Dual-Core, zoptymalizowany pod kątem wydłużenia czasu pracy. Technologia Memory LCD zapewnia nawet do 970 razy mniejsze zużycie energii niż w przypadku standardowego LCD Dzięki tym rozwiązaniom akumulator litowo-polimerowy zapewnia do 7 dni pracy i nawet do 10 dni czuwania. Pełne naładowanie akumulatora poprzez przewód USB z magnetycznym złączem zajmuje 90 minut.

Allwatch jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie 349 zł. Wysyłki rozpoczną się 14 grudnia 2016.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto