A A A

Allview wprowadza na rynek dwa tablety z klawiaturą

15 czerwca 2016, 14:30
Europejska marka Allview wprowadza na rynek dwa nowe tablety Wi901N i Wi1001N, oba wyposażone są w klawiaturę oraz pracują na systemie operacyjnym Windows 10 z pakietem Office Mobile.
Allview wprowadza na rynek dwa tablety z klawiaturą

Urządzenia wyposażone są w czterordzeniowe procesory Intel, charakteryzujące się wysoką wielozadaniowością oraz niskim poborem energii. Tablety posiadają 2GB pamięci RAM DDR3 oraz 32GB pamięci wewnętrznej, która w każdej chwili może zostać rozszerzona nawet do 128GB za pomocą karty microSD.

Wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 8.9 i 10 cali charakteryzuje się żywymi barwami, szerokimi kątami widzenia oraz jasnością ekranu dynamicznie dopasowującą się do otoczenia. Ergonomiczna klawiatura jest łatwa w montażu za pomocą złącza Pogo, dzięki czemu tablet w każdej chwili może zmienić się w osobisty netbook.

System operacyjny Windows 10 z pakietem Office Mobile zapewnia dostęp do znanego wszystkim interfejsu, na którym przestrzeń prywatna jest oddzielona od przestrzeni biznesowej za pomocą funkcji profili. Ponadto, urządzenia mogą synchronizować dane ze smartfonami, niezależnie od wgranego na nich systemu operacyjnego.

Urządzenia wyposażone są w dwa aparaty fotograficzne, przydatne w rejestrowaniu ważnych wydarzeń oraz wykonywania połączeń wideo za pomocą dedykowanych aplikacji.

Tablety Wi901N i Wi1001N od dziś dostępne są w przedsprzedaży w cenie 799 zł, i odpowiednio 999 zł. Wysyłki zamówień rozpoczną się 20 czerwca 2016.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto