A A A

Android 4.4 KitKat dla niektórych modeli Sony Xperia

25 maja 2014, 13:00
Jak donosi serwis Phone Arena – Sony wprowadza aktualizacje oprogramowania Android w wybranych modelach smartfonów.
Android 4.4 KitKat dla niektórych modeli Sony Xperia

Oprogramowanie w wersji Android 4.4 KitKat jest już gotowe i zostało udostępnione posiadaczom smartfonów Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR oraz tabletu Xperia Tablet Z. Wszystkie te urządzenia działają obecnie pod kontrolą Androida 4.3.

Aktualizacja wniesie wszystkie elementy charakterystyczne dla wersji 4.4 oraz nowe aplikacje Sony - Sony Media apps, Messaging, Email, Battery Stamina Mode i PlayStation app. Będą one również współpracowały z opaską SmartBand SWR10.

Nie wszystkie telefony zostaną zaktualizowane od razu. Może się zdarzyć, że nowe oprogramowanie pojawi się po kilku lub kilkunastu dniach. Należy również pamiętać, że informacja dotyczy smartfonów kupionych w wolnej sprzedaży, a nie od operatorów.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Rincewind
Rincewind
25 maja 2014, 13:43
SP już porzucono więc w sumie nie ma czym się jarać jak dla mnie.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto