A A A

Android 5.0 - na 5 minut przed premierą

13 czerwca 2014, 07:00
Google zaprezentuje system Android 5.0 najprawdopodobniej już za 2 tygodnie podczas konferencji I/O.
Android 5.0 - na 5 minut przed premierą

Przed premierą nowych wersji systemu Google publikuje na pozór niewinne zrzuty z ekranu przedstawiające jakąś aplikację. W każdym przypadku liczy się jednak godzina na zegarku umieszczonym w górnym prawym rogu ekranu, ponieważ to ona kryje oznaczenie nadchodzącej odsłony oprogramowania. Tak było również tym razem - amerykański producent pochwalił się aplikacją Google Now, która prezentuje wyniki meczów Mundialu w Brazylii. Zegar wskazuje natomiast godzinę 5:00, co jednoznacznie sugeruje, że nowy system to Android 5.0. Podobna strategia była stosowana przy okazji Androida 2.3 i 4.4.

Na razie nie wiadomo, jakie zmiany i nowości wprowadzi, ale całkiem niedawno mieliśmy okazję podziwiać nowy, delikatnie przeprojektowany interfejs aplikacji Kalendarz. Mówi się również, że Amerykanie ujednolicą szatę graficzną wszystkich swoich programów, aby wyglądały tak samo na smartfonach z Androidem, iOS-em czy w internecie.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
13 czerwca 2014, 20:07
A gdzie ten zrzut ekranu?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto