A A A

Apple Watch Series 4 - smartwatch z EKG

13 września 2018, 11:25
Wraz z nowymi iPhone'ami Apple zaprezentowało kolejną generację zegarków Apple Watch. Series 4 - bo taka jest ich oficjalna nazwa - mają kilka naprawdę ciekawych funkcji.
Apple Watch Series 4 - smartwatch z EKG

Apple Watch Series 4 to tak naprawdę dwa modele. Ich koperty mają rozmiary  40 i 44 mm. Pomimo zwiększenia koperty, do nowych smartwatchów pasują paski i bransolety z poprzednich generacji. Rozdzielczości wyświetlaczy OLED to 368 na 448 pikseli i 324 na 394 pikseli. Sercem "Seri 4" pozostaje układ S4 z 64-bitowym procesorem - dwa razy wydajniejszy od układu S3.

Apple Watch Series 4 ma nowy czujnik tętna, który jest w stanie zrobić proste badanie EKG. To pierwsze urządzenie konsumenckie tego typu na rynku. W razie upadku, zegarek uruchomi sygnał SOS, jeżeli po upadku w ciągu minuty nie poinformujemy go, że jednak wszystko jest w porządku.

Nowy smartwatch Apple może pracować na jednym ładowaniu przez około 18 godzin. Pełne naładowanie urządzenia zajmie nie więcej niż 2 godziny.

Apple Watch Series 4 będzie dostępny w Polsce od 28 września.

Oficjalne cena to 1899 zł za model z kopertą 40 mm i 2049 zł za wersję z kopertą 44 m.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto