A A A

Apple Watch dopiero w marcu

5 listopada 2014, 11:30
Jak wynika z wypowiedzi wiceprezesa Apple ds. sprzedaży - Apple Watch pojawi się na rynku nie wcześniej niż w marcu przyszłego roku.
Apple Watch dopiero w marcu

Osoby, które liczyły, że Apple Watch pojawi się na półkach sklepowych w styczniu przyszłego roku, mogą być rozczarowane. Angela Ahrendts, wiceprezes Apple ds. sprzedaży, w liście do pracowników Apple Store zaznaczyła, że właśnie rozpoczął się sezon zakupowy przed świętami Bożego Narodzenia, a później Chińskim Nowym Rokiem. W tym czasie sprzedawane będą urządzenia już dostępne na stronach Apple, nie jest planowane wprowadzanie nowości.

Dopiero po tym gorącym okresie, firma z Cupertino zajmie się sprzedażą Apple Watch. Ponieważ Chiński Nowy Rok wypada 19 lutego 2015 r., do tego czasu na pewno nie ujrzymy nowych produktów z kogo nadgryzionego jabłka. Zegarek ma mieć debiut sklepowy na wiosnę, czyli na przełomie marca i kwietnia.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto