A A A

Apple odświeża kalendarz w MobileMe

15 października 2010, 12:38
Apple odświeża kalendarz w MobileMe

Apple odświeżyło usługę kalendarza oferowaną w ramach MobileMe.

Zaktualizowana wersja kalendarza oferuje możliwość współdzielenia utworzonych terminów ze znajomymi, publikowania kalendarzy z argumentem „tylko do odczytu” oraz wysyłania zaproszeń na wydarzenia z oznaczeniem ich jako pilne. W nowym kalendarzu zastosowano również lepszą obsługę powiadomień Push pomiędzy komputerami Mac, urządzeniami z systemem iOS a usługą MobileMe (w przypadku iPadów wymagana jest iOS w wersji 4.2, który udostępniony zostanie dopiero w listopadzie).

Nowa wersja kalendarza udostępnianego w ramach MobileMe wprowadza również nowy wygląd interfejsu, który wzorowany jest na designie aplikacji dla iPada.

Usługa MobileMe działa na przeglądarkach Safari 5, Firefox 3.6 oraz Internet Explorer 8. Aby móc z niej korzystać należy posiadać najbardziej aktualne wersje systemów operacyjnych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto