A A A

Apple zaprezentował OS X Mountain Lion

25 lipca 2012, 15:47
Apple zaprezentował OS X Mountain Lion

Aż 200 nowych funkcji znalazło się w najnowszej wersji oprogramowania Apple dla komputerów - OS X Mountain Lion. System został już wprowadzony na rynek i można go pobrać z App Store.

Mountain Lion korzysta z takich rozwiązań jak: integracja z iCloud (pliki przechowywane w chmurze), Centrum Powiadomień (wszystkie ważne powiadomienia pojawiają się na bocznym pasku), iMessage (ułatwiający komunikację z urządzeniami korzystającymi z systemu iOS 5.0), możliwość m.in. zmiany statusu na Facebooku i Twitterze z poziomu systemu operacyjnego, Dictation (komendy głosowe), Gatekeeper zapewniający większe bezpieczeństwo podczas pobierania plików z internetu czy Power Nap, który umożliwia pobieranie poczty czy tworzenie zapasowych danych nawet w trakcie czuwania.

Mountain Lion jest dostępny jako upgrade do systemów Lion oraz Snow Leopard w cenie 15.99 euro.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto