A A A

Asus ROG Tytan G70 - wydajny desktop dla graczy

9 sierpnia 2013, 13:44
Asus ROG Tytan G70 - wydajny desktop dla graczy

Firma Asus poszerza swoją ofertę w segmencie komputerów stacjonarnych o nowy model dedykowany graczom – Tytan G70 z linii Republic of Gamers.

Natychmiastowe podkręcanie rdzeni

Zastosowana w Asus Tytan G70 funkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K 4-tej ze standardowego poziomu 3.7GHz do 4.5Ghz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX780 zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych ustawieniach i może współpracować jednocześnie nawet z czterema monitorami. Obsługuje również tryb NVIDIA 3D Vision Surround.

Skuteczne chłodzenie podczas długich rozgrywek

Nowy Tytan posiada system wentylacyjny wykorzystujący 10 wentylatorów. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia płynnego. W efekcie użytkownik otrzymuje niezwykle wydajne chłodzenie, a komputer sprawdzi się podczas wielogodzinnego grania.

Ulepszona technologia dźwięku SonicMaster

W desktopie zastosowano technologie Asus SonicMaster i MaxxAudio firmy Waves, nagrodzoną Technical GRAMMY Award. Dzięki nim dostarcza realistyczny dźwięk, mocne brzmienie eksplozji czy strzałów i wzmacnia nawet bardzo ciche dźwięki, jak np. kroki, pozwalając graczowi łatwiej zorientować się w tym, co dzieje się na polu walki. Tytan G70 wykorzystuje ekskluzywny interfejs AudioWizard, który pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb.

Użyteczne funkcje, drapieżny wygląd

Podstawka Asus Wireless Charger, umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów i tabletów kompatybilnych z technologią Qi. Wystarczy położyć urządzenie na tacce wbudowanej w górną część obudowy. Dodatkowo użytkownicy Tytana G70 otrzymują trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej na WebStorage.

Projekt obudowy nawiązuje charakterem do gamingowej linii produktów ROG. Wyróżnia się wielokątnym kształtem z ciekawym wzorem, podświetlonym logiem ROG i diodami LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto