A A A

Bądź fit z zegarkiem ZeFit

2 października 2014, 14:30
Szwajcarski producent MyKronoz, wprowadził na polski rynek serię smartwatchy skierowaną dla aktywnych użytkowników mobilnych akcesoriów. Seria ZeFit, dzięki 3-osiowemu akceleratorowi zmierzy m.in. ilość kroków, spalone kalorie, czas i jakość snu.
Bądź fit z zegarkiem ZeFit

Seria inteligentnych zegarków ZeFit, wyposażona w Bluetooth 4.0 doskonale współpracuje ze wszystkimi smartfonami wyposażonymi w tę funkcję. Dzięki wyświetlaczowi OLED o wymiarach 50x20x10 mm, odczytamy informacje o swojej aktywności w czasie rzeczywistym. Funkcyjny przycisk umiejscowiony na obudowie zegarka, pozwala na bieżąco kontrolować wyniki z całego dnia.

Wbudowany sensor umożliwia pomiar ilości kroków, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, a także ilość czasu jaką przeznaczymy na sen. Jeśli jesteśmy „leniuchem" i potrzebujemy dodatkowego bodźca do działania, można skorzystać z funkcji goals. Ustalamy cel jaki chcemy osiągnąć, a „wirtualny trener" podsumuje dotychczasową aktywność i zaleci kontynuowanie ruchu do momentu osiągnięcia założonego celu.

ZeFit współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Android 4.3 i iOS 6.0. Po podłączeniu smartwatcha do komputera Pc lub Mac, otrzymujemy pełen dostęp do statystyk, ustalonych celów i wielu innych informacji. Dzięki temu można łatwo monitorować poziom wydajności i analizować swoje postępy.

Cena produktu wynosi 199 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto