A A A

Becker Connect - aktualizacja nawigacji w trakcie jazdy

12 października 2015, 09:00
Producent nawigacji Becker zaprezentował technologię Connect umożliwiającą aktualizacje nawigacji w trakcie jazdy.
Becker Connect - aktualizacja nawigacji w trakcie jazdy

Becker Connect to innowacyjne rozwiązanie, w którym wykorzystano szybką bezprzewodową łączność WiFi. Moduł WiFi wbudowany w nawigację Becker z serii active.sl umożliwia łatwą komunikację ze światem zewnętrznym. W samochodzie wystarczy udostępnić internet poprzez smartfon albo mobilny router. A w domu połączyć się z lokalną siecią WiFi.

Dzięki połączeniu z internetem, kierowca otrzymuje w trakcie podróży najświeższe informacje o natężeniu ruchu drogowego oraz wszelkich utrudnieniach. Dane aktualizowane są na bieżąco bez żadnych opłat. Nie ma także żadnych ograniczeń związanych z częstotliwością wysyłania komunikatów drogowych (jak w przypadku analogowych systemów informacji dla kierowców) oraz liczbą udostępnianych informacji. Każda informacja natychmiast po udostępnieniu pojawia się w nawigacji bez żadnej zbędnej zwłoki.

Wszystkie mapy, bazy adresów miejsc POI, lokalizacje fotoradarów, a także dodatkowe usługi udostępniane są w trybie online. Informacje o wszelkich nowościach są wysyłane do nawigacji od razu po opublikowaniu. Kierowca nie musi zatem podłączać urządzenia do komputera i korzystać ze specjalnego programu do aktualizacji. Wystarczy, że posłuży się menedżerem pobierania wbudowanym w nawigację. Na ekranie może zobaczyć i przejrzeć wszystkie dane udostępnione do pobrania. I w najdogodniejszej chwili zatwierdzić wybór. Pobranie i aktualizacja odbędzie się automatycznie.

Becker Connect dostępny jest w nowych zestawach nawigacyjnych Becker active.5sl UE oraz Becker active.7sl UE. Urządzenia wyposażono w mapy 46 krajów europejskich aktualizowane bez opłat w ramach dożywotniej licencji. Nawigacje standardowo wyposażone są w opatentowane uchwyty mocujące MagClick. Sprzęt będzie dostępny w sklepach w Polsce w listopadzie.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto