A A A

Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

17 sierpnia 2011, 10:30
Bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

Znana firma Logitech wprowadza na rynek Wireless Touch Keyboard K400, bezprzewodową klawiaturę z touchpadem.

Nowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy podłączają swój laptop do telewizora. Wbudowany w urządzenie 3,5 calowy touchpad z technologią multi-touch ułatwia nawigowanie i eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowej myszki.

Jak zapewnia Logitech, przygotowanie klawiatury do użycia jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć mały odbiornik zwany Unifyng (pozwalający obsługiwać jednocześnie nawet sześć urządzeń) do portu USB. Dzięki optymalizacji zużycia energii K400 może przepracować na jednej baterii nawet rok. Niskoprofilowane klawisze sprawiają, że na klawiaturze pisze się wygodnie i niemal bezgłośnie. Użycie białej, pogrubionej czcionki, sprawia, że symbole są wyraźne i czytelne nawet przy złym oświetleniu.

Klawiatura Logitech Wireless Touch Keyboard K400 będzie dostępna na europejskim rynku w sierpniu br. W sugerowanej cenie detalicznej 159,99 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto