A A A

Bezprzewodowa myszka optyczna marki Genius

27 czerwca 2014, 13:00
Genius zaprezentował DX-8500 - nowy model bezprzewodowej myszki optycznej. Tym razem Genius stawia przede wszystkim na styl i wygodę użytkowania.
Bezprzewodowa myszka optyczna marki Genius

Kształt modelu DX-8500 jest profilowany pod naturalny układ dłoni. Ma on zapewnić wygodną pracę z rozluźnionym nadgarstkiem, a w efekcie zapobiec skurczom i bólom wywołanym długotrwałą pracą przy komputerze.

Załączone do zestawu dwie baterie AA mają oferować nieprzerwaną pracę nawet przez 36 miesięcy (3 lata). Myszka ma możliwość pracy również na jednej baterii. Czas pracy skraca się wtedy do 18 miesięcy.

Myszka została wyposażona w przyciski do nawigacji w systemie Windows 8, przyciski poprzedniej i następnej strony oraz regulacji DPI pomiędzy 800, 1200 i 1600.

Srebrno-grafitowa obudowa myszy jest symetryczna. Dzięki temu może służyć zarówno prawo- jak i leworęcznym użytkownikom.

Sugerowana cena detaliczna myszy Genius DX-8500 wynosi 59 PLN. Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto