A A A

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth G2

19 listopada 2014, 15:00
Cambridge Audio zaprezentowało nowe głośniki Bluetooth, obiecując przy tym wysoką jakość dźwięku i długą żywotność baterii.
Bezprzewodowe głośniki Bluetooth G2

Głośniki zostały wyposażone w cztery przetworniki, zdolne do przekazania szerokiego spektrum częstotliwości. Samo urządzanie mierzy przy tym zaledwie 189 x 67 x 55 mm, co oznacza, że z łatwością można go schować do torby i cieszyć się dźwiękiem o audiofilskiej jakości w dowolnym miejscu. Kolumienki mają dokładnie zaprojektowaną, wykonaną z aluminium obudowę i podświetlane przyciski typu 'soft-touch'. Początkowo będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym i szampańskim.

Jeśli chodzi o czas pracy, użytkownicy będą zaskoczeni wydajnymi bateriami litowo-jonowymi, które umożliwiają granie na jednym doładowaniu aż do 10 godzin. Oznacza to, że możemy za ich pomocą obsłużyć cały piknik.

Można będzie też podładować swój telefon lub smartfon, podłączając go do G2 przez kabel USB. G2 można podłączyć do niemal dowolnego urządzenia z nadajnikiem Bluetooth. Urządzenie może zapamiętać do ośmiu różnych urządzeń w tym samym czasie, nie trzeba więc będzie łączyć ich za każdym razem, kiedy ktoś będzie chciał puścić swój kawałek.

Istnieje możliwość połączenia dwóch G2 w system G2 X Two, dzięki czemu uzyskujemy system stereofoniczny.

Cena detaliczna 539 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto