A A A

Bezprzewodowe głośniki Woof 2 od Creative

15 listopada 2014, 14:00
Marka Creative wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zaprezentowała nową mini kolumnę Woof 2.
Bezprzewodowe głośniki Woof 2 od Creative

Kolumna Creative Woof 2 została wyposażona w aktywny, pełnozakresowy przetwornik głośnik zapewniający bardzo wysoką jakość dźwięku jak na głośnik tych rozmiarów (samo urządzenie waży niespełna 280g).

Będąc podłączonym do smartfona, może się okazać że przyjemność słuchania ulubionej muzyki, zostanie przerwana przez telefon. Nie musimy jednak panikować, ponieważ wbudowany mikrofon, pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.

Kolejną rozwianą zmorą użytkowników bezprzewodowych sprzętów muzycznych, będzie żywotność baterii. Creative zapewnia, że bateria po jednym naładowaniu daje nam spokój na ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof 2.

Z kolei gdy bezprzewodowe rozwiązanie będziemy chcieli zamienić na podłączenie analogowe, to bez problemu to wykonamy za pomocą dołączonego kabla stereo 3,5 mm Aux-in.

Creative Woof 2 będzie dostępne w 3 wersjach kolorystycznych do wyboru. Cena urządzenia została ustalona na 169PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto