A A A

Bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO 3 od Plantronics

7 czerwca 2016, 12:00
Plantronics zaprezentował nowe słuchawki BackBeat GO 3, których bezprzewodowa konstrukcja stworzona od podstaw, pozwala na odtwarzanie wysokiej jakości dzięków.
Bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO 3 od Plantronics

Producent zapewnia, że słuchawki BackBeat GO 3 dostarczają żywe, wysokiej jakości dźwięki, które pomimo bezprzewodowej konstrukcji są idealnie odwzorowane. Każdy milimetr urządzenia został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych i wymagających użytkownikach i tym samym dostarcza jedne z najlepszych wrażeń słuchowych w swojej klasie. 6 milimetrowe membrany przetworników w każdej ze słuchawek BackBeat GO 3 zapewniają szeroką skalę dźwiękową, idealne częstotliwości oraz wyważone wysokie i niskie tony.

Dodatkowo, dyskretny i stylowy design BackBeat GO 3 pozwala na odtwarzane muzyki i odbieranie połączeń bez potrzeby zaglądania do telefonu. Wybieranie utworów, regulacja głośności, aktywacja Siri czy Google Now, wszystko to, można zrobić za pomocą BackBeat GO 3. Bezprzewodowe słuchawki BackBeat GO 3 posiadają 3 różnej wielkości wkładki douszne, które uszczelniają konstrukcję oraz izolują dźwięki otoczenia. Dodatkowo zapewniają komfort użytkowania nawet podczas aktywności fizycznej, a wbudowany akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki aż do 6,5 godziny.

BackBeat GO 3 będą dostępne w dwóch kolorach: czarny kobalt oraz szara miedź. W Polsce słuchawki BackBeat GO 3 będzie można kupić już w czerwcu w cenie 440 zł. Wersja z etui umożliwiającym ładowanie słuchawek kosztować będzie 570 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto