A A A

Bezprzewodowy gamepad dla użytkowników konsol PS3

11 marca 2014, 07:40
Impakt wprowadził na polski rynek bezprzewodowy kontroler marki Gioteck. Gamepad S.C.-1 umożliwia regulację czułości gałek i przeznaczony jest dla użytkowników platformy PS3.
Bezprzewodowy gamepad dla użytkowników konsol PS3

Gamepad Gioteck SC-1 Sports posiada unikalną konstrukcję przycisków i obudowy zapewniając maksymalny komfort podczas gry. Lewa gałka została zamieniona miejscem z 8-kierunkowym d-padem na styl kontrolera „xboxowego", co zwiększa ergonomię oraz funkcjonalność w grach sportowych typu NHL, NFL czy FIFA.

S.C.-1 wyposażony został w silnik, odpowiedzialny ze efekt wibracji (Vibration feedback) i jak zapewnia producent - gwarantuje realistyczne doznania w trakcie gry. Funkcja Turbo wspiera gracza w najgorętszych momentach podczas misji.

Gamepad posiada możliwość regulacji czułości gałek. Specjalnie profilowane przyciski zostały pokryte anty-poślizgową powłoką w celu uzyskania jak największej kontroli. Pad działa w oparciu o łączność bezprzewodową i zapewnia zasięg działania do 10 m. Aby wydłużyć czas pracy urządzenia, wyposażono je w tryb oszczędzania energii, który załącza się po 5 minutach braku aktywności.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 119 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto