A A A

Bezprzewodowy zestaw Logitecha

20 sierpnia 2008, 12:09
Bezprzewodowy zestaw Logitecha

Logitech jest jednym z najpopularniejszych producentów urządzeń peryferyjnych. Firma zaprezentowała nowy bezprzewodowy zestaw – klawiatura i mysz – o nazwie Cordless Desktop Wave Pro.

Komplet zadziwia 3-letnią żywotnością baterii, która według zapewnień producenta na jednym ładowaniu powinna wytrzymać nawet 9 miesięcy. Bezprzewodowa technologia 2,4 GHz zapewnia niezawodny sygnał i zmniejsza zakłócenia, skutecznie likwidując opóźnienia i przerwy.

Wave Keyboard łączy ze sobą trzy charakterystyczne elementy poprawiające komfort pracy. Wysokość klawiszy w kształcie litery U, które dostosowane są do długości palców oraz wygodna podkładka pod nadgarstki to główne zalety produktu

MX1100 Cordless Laser Mouse jest doskonałym uzupełnieniem klawiatury. Myszka została specjalnie zaprojektowana do naturalnego kształtu wygięcia ręki i można ją ładować bez konieczności przerywania pracy, korzystając ze specjalnego portu USB. 15-minutowe ładowanie pozwala na pracę przez cały dzień. Zastosowany MicroGear Precision Scroll Wheel ma dwa tryby przewijania: szybkie i tradycyjne. Osiem programowalnych przycisków pozwala dotrzeć do informacji, stron WWW, plików i wybranych aplikacji.

Cordless Desktop Wave Pro pojawi się w sprzedaży w październiku, na początku trafiając jedynie na amerykańskie półki sklepowe, a jej sugerowana cena to 129 dolarów. W Europie zestawu możemy się spodziewać nie wcześniej niż w listopadzie.

Źródło: Logitech, informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto