A A A

Bezramkowy smartfon od Lenovo

5 czerwca 2018, 10:00
Już dzisiaj, podczas specjalnej konferencji, firma Lenovo przedstawi bezramkowego smartfona smartfona Z5.
Bezramkowy smartfon od Lenovo

Chińska firma opublikowała oficjalny zwiastun na swoim koncie w serwisie Weibo i jak widać poprzednie plotki dotyczące tego urządzenia zaczęły się potwierdzać. Materiał promocyjny wskazuje na to, iż smartfon będzie posiadał metalową ramkę, a producent wykorzysta do konstrukcji obudowy również szkło. Aparat fotograficzny zostanie umieszczony na tylnej obudowie w pozycji pionowej - zgodnie z ostatnią modą na rynku mobilnym.

Lenovo Z5 ma także inne ambicje. Smartfon może być rekordzistą w kwestii posiadania minimalnych ramek otaczających ekran. Stosunek wielkości wyświetlacza do obudowy we wspomnianym urządzeniu chińskiego producenta może wynieść nawet 95 proc.

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat samej specyfikacji Lenovo Z5. Oprócz bezramkowego ekranu Chińczycy będą chcieli wyróżnić się innymi funkcjami - takimi, jak chociażby ogromna bateria czy dużo pamięci na dane użytkownika.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na premierę tego smartfona. Można spodziewać się, iż model Z5 zostanie racjonalnie wyceniony, co na pewno zachęci do zakupu sporą liczbę użytkowników.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto