A A A

Bixby 2.0 już niebawem?

26 lipca 2018, 09:05
Półtora roku po premierze inteligentnego asystenta Bixby Samsung planuje prezentację drugiej generacji tej technologii.
Bixby 2.0 już niebawem?

Bixby 2.0 ma zostać zaprezentowany wraz z flagowym urządzeniem Galaxy Note 9 już 9 sierpnia tego roku podczas specjalnej konferencji w Nowym Jorku.

Bixby 2.0 będzie w stanie uruchamiać aplikacje firm trzecich oraz wykonywać zadania, które zostaną zlecone przez użytkownika. Samsung zaoferuje programistom specjalne API oraz SDK, aby umożliwić optymalizację programów pod wirtualnego asystenta. Koreańczycy mają również udoskonalić algorytmy odpowiadające za dostarczanie spersonalizowanych informacji na specjalnym ekranie - nie tylko tych, które powiązane są bezpośrednio ze smartfonem. Bixby 2.0 połączy się również z wybranymi telewizorami - póki co jednak tylko w USA oraz Korei. Użytkownicy z innych rynków będą musieli poczekać.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać czym jeszcze zaskoczy Samsung w asystencie Bixby 2.0.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto