A A A

Blueconnect dostępny bez abonamentu

15 lipca 2008, 16:06
Blueconnect dostępny bez abonamentu

Polska Telefonia Cyfrowa od 21 lipca wprowadzi do oferty blueconnect starter, usługę przedpłaconego dostępu do szerokopasmowego mobilnego internetu z prędkością przesyłania danych do 7,2 Mb/s. Dla jej użytkowników korzystanie z internetu w sieci HotSpotów Ery będzie bezpłatne.

Era zaoferuje dwa zestawy startowe z kartami SIM, które pozwalają na korzystanie z usługi blueconnect starter. Pierwszy w cenie 25 złotych będzie przeznaczony dla klientów posiadających już urządzenie umożliwiające dostęp do sieci. Doładuje on konto pełną kwotą zakupu. W drugim zestawie za 399 złotych znajdzie się modem USB Option iCON 225 oraz starter o wartości 50 złotych.

W blueconnect starter opłata za przesłanie 100kB danych to tylko 3 grosze, a minuta połączenia do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych to 77 groszy za minutę połączenia. Wszystkie rozmowy będą rozliczane sekundowo. Cena MMSa to 40 groszy za 100kB danych wysłanych do krajowych sieci komórkowych lub na adres email. Koszt wysłania SMSa do wszystkich krajowych sieci komórkowych to 22 grosze.

Dostęp do sieci HotSpotów Ery w ofercie blueconnect starter będzie całkowicie bezpłatny. Oznacza to możliwość korzystania z dostępu do Internetu w technologii WLAN z prędkością do 54Mb/s pod warunkiem posiadania środków na aktywnym koncie. Sieć HotSpotów Ery to obecnie największa sieci tego typu w Polsce. Składa się z ponad 400 punktów dostępowych rozmieszczonych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, m.in. w restauracjach McDonald’s, Pizza Hut, Coffee Heaven, lotniskach, hotelach i galeriach handlowych.

Źródło: Era


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto