A A A

Bluetooth stworzony z myślą o kobietach

23 lutego 2011, 11:17
Bluetooth stworzony z myślą o kobietach

Na polski rynek trafia nowa słuchawka Bluetooth stworzona specjalnie z myślą o kobietach.

Urządzenie, wywodzące się z prestiżowej linii Black Line marki Global Technology, oferuje zarówno czysty dźwięk, jak i designerski wygląd. Zestaw bluetooth od GT przeznaczony jest zwłaszcza dla kobiet pragnących wyróżnić się za sprawą ładnego i funkcjonalnego akcesorium.

Złoty bluetooth GT W-29 działający w systemie dual-mode jest kompatybilny ze wszystkimi modelami telefonów komórkowych posiadających funkcję bezprzewodowej transmisji danych. Urządzenie to oferuje czysty, pozbawiony szumów dźwięk oraz czuły mikrofon, co wpływa na wysoką jakość prowadzonych rozmów. Zasięg pracy urządzenia to 10 metrów. Czas użytkowania bez konieczności ładowania wynosi ponad dwie godziny. W trybie czuwania urządzenie zachowuje swoje właściwości w sumie przez sześćdziesiąt godzin. Na uwagę zasługuje również unikatowy design, który spodoba się zapewne kobietom ceniącym oryginalność. Zewnętrzna powierzchnia słuchawki ma kolor matowego złota, co sprawia, że urządzenie prezentuje się elegancko i oprócz waloru funkcjonalności może pełnić również rolę ozdobnego gadżetu.

Urządzenie GT W-29 posiada zintegrowany profil użytkownika i nadaje się do noszenia zarówno w prawym, jak i w lewym uchu.

Sugerowana cena urządzenia to 99 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto