A A A

Casio EX-Z35 z Easy Mode

22 lipca 2010, 13:17
Casio EX-Z35 z Easy Mode

Casio wprowadziła na polski rynek aparat EX-Z35, dzięki któremu wykonanie zdjęcia dobrej jakości zajmuje parę sekund. Za sprawą funkcji Easy Mode, nowy model staje się sprzymierzeńcem tych, którzy chcą uchwycić każdą chwilę.

Tryb Easy Mode automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu do warunków. Dzięki temu wykonywane zdjęcia zachowują ostrość i właściwy poziom naświetlenia. Dodatkowo, nowość od Casio wyposażono w osobny przycisk - One Button Video, umożliwiający nagrywanie filmów w rozdzielczości 848 na 480 pikseli.

Obudowa EX-Z35 kryje w sobie 12,1-megapikselową matrycę, trzykrotny zoom optyczny oraz ekran LCD o przekątnej 2,5 cala. Ponadto, kompakt wyposażono w inne przydatne funkcje. Jedną z nich jest tryb Best Shot, który zawiera 23 programy umożliwiające dobranie ustawień do konkretnych warunków.

Ekonomiczna bateria, modelu poszerzającego serię Exilim Zoom, pozwala wykonać do 1000 zdjęć bez konieczności jej ponownego ładowania. Dodatkowo niewielkie wymiary i 113 gramów wagi sprawiają, że EX-Z35 jest aparatem wygodnym w stosowaniu.

Kompakt jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, niebieskim, różowym, srebrnym i purpurowym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto