A A A

Clubhouse nie wymaga już zaproszenia

22 lipca 2021, 13:10
To kolejny etap rozwoju popularnej aplikacji społecznościowej.
Clubhouse nie wymaga już zaproszenia

Apka dla każdego?

Clubhouse to aplikacja znana przede wszystkim z pokojów głosowych, w których można rozmawiać na żywo w grupach liczących nawet kilka tysięcy osób. Jedną z najbardziej przyciągających do Clubhouse'a „atrakcji" jest również fakt, że komunikator jest używany przez celebrytów i tuzów świata biznesu.Aplikację promował m.in. Elon Musk, dyskutując za jej pośrednictwem z Vladem Tenevem (tematem rozmowy była afera dotycząca kupowania akcji Gamestopu).

Dotychczas jednak osoby, które chciały zarejestrować się w Clubhouse, musiały... uzyskać zaproszenie od innego aktywnego użytkownika platformy. W dodatku każdy mógł zaprosić tylko dwie osoby. Było to przede wszystkim skuteczne zagranie marketingowe – ponieważ nie dało się „zwyczajnie" dostać do portalu, użytkownicy pragnęli tego bardziej.

 

Zmiana polityki

Od środy Clubhouse jest jednak otwarty dla wszystkich i nie wymaga już zaproszenia. Przy okazji tej istotnej zmiany serwis chwali się liczbami: od stycznia liczba pracowników odpowiedzialnych za aplikację wzrosła z 8 do 58, a od udostępnienia oprogramowania dla Androida do Clubhouse'a przybyło aż 10 milionów nowych osób. Usunięcie systemu zaproszeń jest kolejnym krokiem w rozwoju komunikatora.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto