A A A

Cooler Master zaprezentował MasterCase Pro 3

7 września 2016, 10:00
Czy osoby, które nie chcą kupować dużych obudów, muszą być skazane na ograniczone możliwości wymiany podzespołów? Cooler Master twierdzi, że nie, a dowodem na to ma być ich nowy produkt MasterCase Pro 3.
Cooler Master zaprezentował MasterCase Pro 3

Debiutująca na rynku obudowa posiada podobne funkcje, co wersja MasterCase Pro 5 - zachowana została modularność cechująca popularnego wśród modderów case'a. Podstawowa różnica między tymi modelami dotyczy ich rozmiarów: MasterCase Pro 3 to niewielkich gabarytów produkt, który można umieścić w dowolnym miejscu w pokoju, bez obaw o zabranie zbyt dużo z cennej przestrzeni.

Małe gabaryty dla potężnego PC-ta

Cooler Master zapewnia, że mniejsze rozmiary obudowy nie wpłyną na możliwość zamontowania w niej mocnego sprzętu gamingowego. Dlatego MasterCase Pro 3 oferuje wsparcie dla dwóch dużych kart graficznych czy płyt głównych microATX i mini-ITX.

A może małe „przemeblowanie"?

W środku obudowy znajdzie się także miejsce na osiem napędów HDD, dwie wyjmowane klatki na dyski czy pięć wentylatorów. MasterCase Pro 3 to case uchodzący za w pełni modularny, dlatego użytkownik może usunąć lub dodać panele dla zwiększenia dostępnej przestrzeni, a także wymontować umieszczone z przodu i na górze wsporniki, by umieścić dodatkowe chłodzenie.

Obudowy w dłoń

Na panelu bocznym obudowy znajduje się okienko z hartowanego szkła, przez którą gracz może podziwiać swój gamingowy sprzęt. Żeby tego widoku nie psuł pałętający się w środku bród, w górnym panelu MasterCase Pro 3 umieszczono filtry przeciwkurzowe. Na górze znajduje się także uchwyt, mający ułatwić przenoszenie urządzenia.

Obudowa MasterCase Pro 3 kosztuje około 435 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto