A A A

Creative Airwave HD - fala mocy dla mobilnych

2 grudnia 2013, 14:45
Creative Airwave HD - fala mocy dla mobilnych

Na polskim rynku pojawił się nowy zestaw głośnikowy Creative Airwave HD.

Creative Airwave HD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poszukujących mobilnych zestawów głośnikowych, które współpracują z ultraprzenośnymi urządzeniami. Ich właściciele często są znużeni bezbarwnym brzmieniem wydobywającym z się głośników przenośnych terminali. Wiele do życzenia pozostawia też ich moc. To sprawia, że szybko rośnie popularność zewnętrznych, bezprzewodowych produktów. Jednak aby idealnie trafić w potrzeby klientów, muszą one spełniać kilka warunków. Najważniejsze z nich to mobilność, łatwość obsługi i odpowiednio wysoka jakość brzmienia. Creative Airwave HD idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że może być nieodłącznym towarzyszem podczas wielu wypraw. Ale na tym nie kończą się jego walory. Ten niepozorny sprzęt potrafi wydobyć z siebie moc dwukrotnie większą niż konkurenci o dwukrotnie większych rozmiarach. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wzmacniacza Super Charged Amplifier, współpracującego z dwoma pełnowymiarowymi przetwornikami.

Creative Airwave HD łatwo integruje się z zewnętrznymi źródłami muzyki, oferując kilka interesujących rozwiązań. Urządzenie korzysta nie tylko z technologii Bluetooth, ale także NFC. Ta ostatnia pozwala parować ten produkt z urządzeniami obsługującymi NFC w technologii zbliżeniowej. Natomiast wejście pomocnicze (AUX) umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza multimedialnego. Na uwagę zasługuje funkcja Creative Multipoint, dzięki której można korzystać z dwóch źródeł muzyki jednocześnie.

Młodocianym użytkownikom przypadnie do gustu konstrukcja Creative Airwave HD, różni się znacząco od standardowych, prostokątnych pudełek. Trójkątny kształt Airwave HD idealnie koresponduje z płynnymi liniami, stanowiąc ciekawe uzupełnienie niemal każdego pomieszczenia. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i czerwonym, a jego cena wynosi 549,- PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto