A A A

Creative SB Inferno - słuchawki dla fanów elektronicznej rozrywki

29 października 2015, 14:30
SB Inferno to słuchawki opracowane specjalnie z myślą o fanach elektronicznej rozrywki. Producent adresuje słuchawki do właścicieli platform PC, Mac, laptopów, a także konsol Xbox, PS4.
Creative SB Inferno - słuchawki dla fanów elektronicznej rozrywki

Gracze coraz częściej zamieniają komputery na konsole. Aż 61 procent dorosłych Amerykanów wymienia konsole jako najważniejsze narzędzie do gier, dalsze pozycje zajmują urządzenia mobilne (28 proc.) oraz komputery (8 proc.). Wraz z rosnącą popularnością Xbox One i PS4 pojawia się popyt na akcesoria gamingowe do obu platform. Użytkownicy chętnie zaopatrują się w słuchawki, szczególnie pożądane podczas gier sieciowych. Produktem kompatybilnym z konsolami Xbox One oraz Xbox 360 są słuchawki Creative SB Inferno.

Producent zapewnia, że czterdziestomilimetrowe neodymowe przetworniki Full Spectrum o zaawansowanych parametrach zapewniają komfort podczas użytkowania multimediów. Poręczna konstrukcja z lekkim pałąkiem oraz miękkie nauszniki oferują użytkownikowi wygodę w czasie wielogodzinnych sesji z ulubionymi grami. Dodatkowo zestaw posiada odłączany mikrofon, który doskonale sprawdzi się nie tylko podczas gier, ale również rozmów telefonicznych.

Cena słuchawek Creative Soud Blaster Inferno to 199PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto