A A A

Creative Sound BlasterX H5 – słuchawki dla graczy

3 grudnia 2015, 07:30
Creative Sound BlasterX H5 zaprojektowano specjalnie z myślą o graczach. Zestaw słuchawkowy ma konstrukcję sprawdzoną pod względem ergonomii, zapewniającą wygodę podczas długich sesji grania.
Creative Sound BlasterX H5 – słuchawki dla graczy

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest wyposażony w duże i efektywne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm o pełnym paśmie przenoszenia. Parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H5 należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest stworzony do grania przez wiele godzin. Połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej jest doskonałym uzupełnieniem metalowych elementów konstrukcji- dzięki temu zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest wygodny i ergonomiczny. Można skupić się na grze przez cały dzień, nawet jeśli używa się okularów. Umiejętne wykorzystanie fizyki i inżynierii mechanicznej sprawia, że elastyczny i jednoczęściowy pałąk ze wzmocnionej stali układa się wokół głowy z optymalnym uciskiem i dokładnym dopasowaniem, zapewniając komfort bez ograniczania stabilności i wytrzymałości. W zestawie słuchawkowym Sound BlasterX H5 zastosowano przechylony przetwornik, umożliwiając tym samym uzyskanie niewielkiej komory akustycznej, w celu zminimalizowania rezonansu w muszlach. Pozwala to na uzyskanie wysokiej czystości w całym paśmie częstotliwości, lepszej separacji dźwięków, gdzie każdy szczegół jest wyostrzony i wyraźny. Zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 od początku eksploatacji charakteryzuje się dynamicznym dźwiękiem. Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, filtruje dźwięk otoczenia, dlatego głos jest wyraźny nawet w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu. Ponadto, można odłączyć mikrofon i korzystać z kompaktowych słuchawek, z których muzyka będzie brzmieć doskonale także w drodze.

Korzystając z pilota na kablu, można łatwo i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności i połączeniami głosowymi! Zestaw słuchawkowy Creative Sound BlasterX H5 oferuje różne sposoby połączeń, co umożliwia grę na wielu urządzeniach. 4-pinowy kabel 3,5 mm może być używany ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, jak np.: smartfony, iPhone i iPad, a także najnowszymi konsolami do gier, na przykład PlayStation 4.

W zestawie dostępny jest rozdzielacz typu Y o długości 1,2 m (zgodny ze starszymi kablami 3-pinowymi)- jedną końcówkę należy podłączyć do wejścia mikrofonu, a drugą do wyjścia audio.

Dostępne dla systemu Windows oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite zawiera gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych obecnie gier.

Cena: 599 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto