A A A

Cyber-shot T500

2 września 2008, 16:04
Cyber-shot T500

Nowy Sony Cyber-shot T500 łączy funkcje aparatu fotograficznego oraz kamery cyfrowej. Sercem urządzenia jest sensor CCD złożony z 10,1 megapiksela, do którego światło dociera przez obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar z 5-krotnym zoomem optycznym i nowym systemem regulacji ogniskowej.

Zdjęcia można oglądać na 3,5-calowym, dotykowym ekranie LCD, który równocześnie jest częścią wspomnianego systemu – dotknięcie jakiegoś miejsca na ekranie w czasie komponowania ujęcia powoduje nastawienie ostrości na odpowiedni fragment sceny. Za pomocą dotykowego ekranu można także dokonywać zmian w ustawieniach aparatu oraz obsługiwać funkcje związane z robieniem zdjęć.

Uzyskanie dobrej jakości zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych ma zapewnić optyczny stabilizator obrazu SteadyShot oraz ulepszony tryb wysokiej czułości, który pozwala na skrócenie czasu migawki.

Oprócz wykonywania fotografii T500 może nagrywać filmy w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli. Pojedynczy klip może mieć długość maksymalnie 10 minut. Materiał wideo jest rejestrowany w formacie MPEG-4 AVC/H.264.

Aparat będzie w sprzedaży od października w cenie ok. 1300 zł.

Źródło: Sony


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto