A A A

Darmowa nawigacja piesza dla posiadaczy telefonów Nokia

17 grudnia 2009, 11:44
Darmowa nawigacja piesza dla posiadaczy telefonów Nokia

Od dziś użytkownicy telefonów Nokia mogą spacerować z darmową nawigacją po najdalszych zakątkach świata. Pierwsze 10 000 osób, które zaktualizuje Nokia Maps do wersji Ovi Mapy otrzyma bezpłatnie i bezterminowo nawigację pieszą na cały świat w swoim telefonie.

Wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/nawigacjapiesza i podać swój numer telefonu, a kod aktywacyjny zostanie wysłany SMS-em. Licencja musi być aktywowana do końca stycznia 2010 roku.

Funkcja nawigacji pieszej w Ovi Mapach to ścieżki i skróty dla pieszych w miastach i w terenie. Usługa, wzbogacona o kolejne 70 miast na świecie, umożliwia wyszukiwanie i dodawanie nowych punktów podczas nawigowania. Dodatkowym udogodnieniem są wyraźne graficzne rozróżnienia pomiędzy strefą pieszą
a ulicami, ikony środków transportu publicznego, wyraźny opis poszczególnych punktów POI oraz aktualne informacje o pogodzie w każdym miejscu na świecie.

Użytkownicy wszystkich modeli wyposażonych w Ovi Mapy mają wgrane mapy Polski oraz mogą za darmo wgrać do telefonu mapy całego świata, a tym samym wyposażyć się w wygodny i podręczny atlas geograficzny, który będą mieć zawsze mają przy sobie. Ponadto mogą korzystać z map 3D,  map satelitarnych oraz map terenowych.

Do dyspozycji użytkownika Ovi Map są również przydatne w czasie podróży informacje pochodzące z najlepszych źródeł, takich jak Lonely Planet, ViaMichelin, Wcities czy CustomWeather. Dzięki nim można sprawdzić pogodę w dowolnym miejscu na świecie, znaleźć potrzebne miejsca oraz ciekawe wydarzenia. Dodatkowo, użytkownicy mogą wykupić funkcję nawigacji samochodowej wyposażonej w szereg przydatnych narzędzi – Lane Assistance pozwalający znaleźć właściwą drogę na skomplikowanych skrzyżowaniach czy Road Overview umożliwiający podgląd przebytej drogi. Dzięki usłudze kierowcy są także informowani o ograniczeniach prędkości oraz o lokalizacji kamer mierzących prędkość pojazdów.

Licencje na nawigację samochodową można wykupić na rok, miesiąc lub 24 h (idealna opcja na krótkie podróże służbowe czy wycieczki). Płatności można dokonać kartą kredytową lub za pomocą Premium SMS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto