A A A

Darmowe Allegro Smart i Empik Premium

18 marca 2020, 16:00
Koszty dostaw zakupów dokonanych w serwisach Allegro i Empik będą przez pewien czas pokrywać właściciele obydwu platform.
Darmowe Allegro Smart i Empik Premium

Do 18 kwietnia br. użytkownicy serwisu Allegro mogą za darmo korzystać z usługi Smart, czyli bezpłatnych dostaw zakupionych przedmiotów. Dotychczas wymagało to włączenia się w system abonamentowy i dokonania zakupów o wartości co najmniej 40 zł u jednego sprzedawcy, gdy miejscem odbioru przesyłki był paczkomat (w przypadku przesyłek kurierskich należało wydać co najmniej 100 zł). Operator platformy wyjaśnia, że chce w ten sposób skłonić użytkowników do pozostania w domach; przyczyni się to do zmniejszenia prawdopodobieństwa rozprzestrzeniania się koronowirusa. Po 18 kwietnia usługa zostanie automatycznie wyłączona.

Osoby, które wcześniej opłaciły abonament Smart, nie powinny czuć się pokrzywdzone – zostanie on za darmo przedłużony o miesiąc.

Podobne działanie podjęli przedstawiciele Empiku, którzy proponują nieodpłatne korzystanie przez 60 dni z usługi Empik Premium (darmowa dostawa kurierem i do paczkomatów); w tym przypadku należało wcześniej dokonać zakupów na sumę co najmniej 40 zł.

fot. Allegro


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto