A A A

Dołącz skaner i zamień drukarkę Lexmark z serii T65x w urządzenie wielofunkcyjne

30 sierpnia 2011, 08:27
Dołącz skaner i zamień drukarkę Lexmark z serii T65x w urządzenie wielofunkcyjne

Moduł skanera rozszerza możliwości wydajnych drukarek z serii Lexmark T65x i zamienia je w urządzenia wielofunkcyjne.

Firma Lexmark zaprezentowała moduł oferujący zaawansowane możliwości skanowania i obiegu dokumentów w środowiskach wymagających dużego zużycia papieru. Lexmark 6500e MFP Option rozwija możliwości monochromatycznych drukarek laserowych T650, T652 i T654 dodając rozwiązania charakterystyczne dla urządzeń wielofunkcyjnych.

Moduł skanera wyposażony został w 10,2-calowy dotykowy ekran, stanowiący panel zarządzający rozwiązaniami i aplikacjami. Dodatkowo, interaktywne komunikaty wyświetlane na ekranie dotykowym zwiększają komfort użytkowania i wpływają na bardziej intuicyjne wykonywanie zadań.

Oprócz zaawansowanych możliwości skanowania szerokiego zakresu materiałów i powierzchni, w tym papieru kalkowego sztywnych kart kredytowych czy papieru w formacie A3, skaner wspiera także szeroki wachlarz opcji wykończenia.

Moduł skanera Lexmark 6500e MFP Option jest elastycznym rozwiązaniem, które może być dostosowane do środowiska pracy i umożliwia zarządzanie zróżnicowanymi rodzajami mediów.

Więcej informacji o Lexmark 6500e MFP Option można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto