A A A

Dropss - internet bez umowy za 49,90 zł

4 sierpnia 2014, 14:10
Netia przygotowała Oferta dostępu do internetu za 49,90 zł miesięcznie bez konieczności podpisywania umowy - nosi ona nazwę Dropss. Mogą z niej korzystać osoby mające łącze Orange (dawna Neostrada).
Dropss - internet bez umowy za 49,90 zł

Dropss to pierwsza na polskim rynku oferta usług "czystego internetu" bez żadnych dodatkowych opłat oraz zobowiązań, a skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych korzystających z usług internetu stacjonarnego (na łączach d.Neostrada - Orange Polska).

"Cieszymy się, że wprowadzona kilka dni temu nasza nowa oferta Dropss spotkała się z tak wieloma pozytywnymi ocenami - zarówno licznych przedstawicieli mediów - jak i tysięcy internautów." - mówi Michał Zawadzki - dyrektor rozwoju produktów i oferty w Netii. - "Jednocześnie dziękujemy wszystkim internautom za komentarze. Wzięliśmy je pod uwagę i dokonaliśmy modyfikacji cennika, dzięki czemu jest on jeszcze bardziej czytelny i przejrzysty. Jestem przekonany, że teraz wszyscy nasi klienci będą z zadowoleniem korzystać z przyjaznej im oferty Dropss - zawsze za 49 zł/miesięcznie."

Operator równocześnie dziękuje Internautom za zwrócenie uwagi na niejasności dotyczące komunikacji ceny usługi po okresie promocyjnym - w opublikowanym pierwotnie cenniku - mogące wprowadzać w błąd klientów. W związku z tym już 1 sierpnia Netia wprowadziła stosowne zmiany w regulaminie usługi. Zgłaszane przez internautów i media niejasności odnośnie ceny oferty Dropss po okresie promocyjnym wynikały z automatycznego zastosowania w pierwotnie opublikowanym regulaminie standardowych zapisów z cenników Netii, które występują w przypadku umów promocyjnych i de facto nie mają zastosowania w przypadku umów bezterminowych.

W przypadku oferty Dropss, klientów Netii obowiązuje umowa bezterminowa bez żadnych dodatkowych zapisów szczegółowych, zatem opłata dla nich jest zawsze stała i wynosi 49,90 zł/miesięcznie.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
broda99
broda99
5 sierpnia 2014, 06:14
Ja tu już widzę jakieś kombinacje: [quote]Operator równocześnie dziękuje Internautom za zwrócenie uwagi na niejasności dotyczące komunikacji ceny usługi po okresie promocyjnym - w opublikowanym pierwotnie cenniku - mogące wprowadzać w błąd klientów. W związku z tym już 1 sierpnia Netia wprowadziła stosowne zmiany w regulaminie usługi. Zgłaszane przez internautów i media niejasności odnośnie ceny oferty Dropss po okresie promocyjnym wynikały z automatycznego zastosowania w pierwotnie opublikowanym regulaminie standardowych zapisów z cenników Netii, które występują w przypadku umów promocyjnych i de facto nie mają zastosowania w przypadku umów bezterminowych.[/quote]
ptrick
ptrick
4 sierpnia 2014, 20:16
[quote]Dropss - internet bez umowy za 49,90 zł [/quote] [quote]W przypadku oferty Dropss, klientów Netii obowiązuje umowa bezterminowa bez żadnych dodatkowych zapisów szczegółowych, zatem opłata dla nich jest zawsze stała i wynosi 49,90 zł/miesięcznie.[/quote] Tylko ja tu widzę niejasność?
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto