A A A

Druga generacja okularów Spectacles

1 maja 2018, 14:00
Firma Snap zaprezentowała gadżet, który spodoba się wszystkim fanom i aktywnym użytkownikom portalu społecznościowego Snapchat.
Druga generacja okularów Spectacles

Spectacles 2.0 wyglądają bardzo podobnie do poprzedniej generacji, a różni je jedynie kolorystyka, która teraz jest bardziej różnorodna.

Okulary mają wbudowaną ulepszą kamerę, która nagrywa wideo w rozdzielczości 1216 x 1216 pikseli i długości maksymalnie 30 sekund. Fotografie mogą mieć rozdzielczość 1642 x 1642. Jeśli chodzi o nagrywanie dźwięku, okulary mają wbudowane dwa mikrofony, co podobno pozytywnie wpływa na jakość rejestrowanego dźwięku.

Pamięć wewnętrzna pozwoli na przechowanie 150 filmów i 3000 zdjęć, a wbudowany akumulator zapewni dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

Spectacles 2 są już dostępne w Stanach Zjednoczonych. Do Polski trafią na początku maja, a ich cena to 729,99 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto