A A A

Dysk zewnętrzny ADATA HM900 do mediów Ultra HD

7 listopada 2015, 10:00
Firma ADATA Technology wprowadza do sprzedaży dysk zewnętrzny HM900, dostępny w wersjach o pojemności nawet 6 TB. HM900 umożliwia wygodne tworzenie kopi zapasowych, podgląd i zarządzanie zawartością, a zamknięty jest w wysoce odpornej obudowie.
Dysk zewnętrzny ADATA HM900 do mediów Ultra HD

Szeroki wybór pojemnych wersji

ADATA oferuje zasilany bezpośrednio z USB 3.0 dysk HM900 w wersjach o pojemności 2, 3, 4 i 6 TB, aby lepiej dopasować ofertę do różnej zasobności portfela i różnych potrzeb klientów. Wszystkie zapewniają przepastną ilość miejsca dla dużych plików multimedialnych lub każdego innego rodzaju danych, od dokumentów, przez zdjęcia po filmy Ultra HD 4K.

Zaprojektowane z myślą o wygodnym korzystaniu z multimediów

Jedną z ciekawszych cech HM900 jest przycisk one-touch backup, który pozwala na niemal natychmiastowy transfer wybranych plików ze wskazanego urządzenia do kopii zapasowej na dysku. Co więcej, dysk umożliwia równoległe odtwarzanie i nagrywanie plików wideo na urządzenie, ułatwiając czerpanie z materiałów na dysku, bez pomijania innych, ciekawych zawartości. Użytkownicy mogą na przykład odtwarzać wcześniej nagrane wydarzenie sportowe, podczas nagrywania w tle ulubionego programu telewizyjnego. HM900 umożliwia planowanie kopii zapasowych lub ich automatyczne tworzenie, synchronizację danych z wielu urządzeń, a to wszystko przez niezwykle prosty w użyciu interfejs.

Wstrząsoodporna obudowa i solidne zabezpieczenia

Wbudowane sensory chronią dane przed uszkodzeniem w przypadku wstrząsu wywołanego nagłym, gwałtownym ruchem lub upadkiem. Jeżeli wystąpi taka sytuacja, HM900 zatrzyma obracające się talerze, aby chronić zapisane na nich dane. Kiedy wstrząs minie, dysk automatycznie wznawia normalną pracę. Użytkownicy są na bieżąco informowani o trybie pracy, dzięki wbudowanym wskaźnikom LED. Dla zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa danych, HM900 używa szyfrowania AES 256-bit, chroniąc zawartość przed niepowołanym dostępem uniemożliwiając odczyt nawet po przypadkowym wycieku.

Turbodoładowana wydajność

HM900 kopiuje duże, multimedialne pliki niemal natychmiastowo, dzięki zastosowanej akceleracji TurboHDD, która w pełni wykorzystuje możliwości interfejsu USB 3.0. Ta technika ogranicza czas oczekiwania podczas transferu danych i drastycznie redukuje czas wczytywania aplikacji, gier czy innej zawartości.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto