A A A

Emtec - Pendrivy Easy Slide

26 lipca 2013, 14:26
Emtec - Pendrivy Easy Slide

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowe pendrivy w standardzie USB 3.0 o pojemności do 128 GB.Model C800 charakteryzuje szybki transfer oraz oryginalny design.

W lipcu na rynku ukazały się nowe pamięci przenośne od producenta Emtec. Seria C800 to małych rozmiarów pendrivy, które maksymalnie pomieszczą blisko 128 GB danych. Urządzenia charakteryzuje szybki standard przesyłu danych USB 3.0, których prędkość odczytu wynosi do 50 MB/s i jest 3 razy szybsza od USB 2.0.

Pendrive Easy Slide C800 posiada oryginalny systemem chowania wtyku USB. Łatwy w obsłudze mechanizm przesuwny umożliwia szybkie użycie pamięci. Podczas transportu wtyk można jednym ruchem schować w obudowie chroniąc w ten sposób urządzenie przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Każdy pendrive z serii C800 wyróżnia inny kolor w zależności od pojemności, które zaczynają się od 4 GB, a kończą na 128 GB.

Cena detaliczna, sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 349 zł za pamięć USB 3.0 o pojemności 128 GB.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto