A A A

Etui Cygnett Armour

19 marca 2012, 13:17
Etui Cygnett Armour

Marka Cygnett przedstawiła etui Armour przeznaczone do iPada i kompatybilne także z trzecią, najnowszą, wersją tabletu Apple.

Etui Armour pozwoli zabezpieczyć całe urządzenie, a jednocześnie, dzięki ruchomej przedniej klapie, ma zagwarantować szybki dostęp do dotykowego wyświetlacza. Gdy etui będzie zamknięte, klapa ściśle przylegnie do ekranu, zapobiegając porysowaniu dzięki wewnętrznej warstwie miękkiego materiału. Oprócz funkcji ochronnej, po odpowiednim złożeniu, etui spełni także rolę podstawki, która pozwoli ustawić iPada w jednej z czterech wygodnych pozycji.

Dodatkowo etui posiada specjalne boczne wycięcia, które umożliwią bezpośredni dostęp do przycisków funkcyjnych, wejść oraz obiektywu aparatu.

Cena: 160 zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto