A A A

Euro 2008 w internecie Netii

3 kwietnia 2008, 12:06
Euro 2008 w internecie Netii

Obecni i przyszli abonenci internetu Netii będą mogli obejrzeć wszystkie mecze najbliższych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Transmisje nadawane na żywo w technologii strumieniowej to niejedyna atrakcja nowej oferty.
Oprócz meczów do dyspozycji abonentów oddana zostanie usługa wideo na żądanie, w której znajdą się skróty meczów, wywiady z piłkarzami i ekspertami oraz reportaże z mistrzostw. Do ich oglądania posłuży specjalnie stworzony odtwarzacz z funkcjami społecznościowymi – możliwością stworzenia profilu użytkownika, czatem, możliwością komentowania meczów oraz konkursami.
Jakość przekazu z meczów to 512 kbps i jak zapewniają przedstawiciele Netii, firma gwarantuje dobrą jakość transmisji – brak denerwujących przerw w przekazie.

Nową usługę można kupić od 3 kwietnia do 15 maja. Karnet na wszystkie mecze kosztuje w promocji 15 zł. Ze względu na możliwości technologiczne Netii liczba karnetów jest ograniczona (kilkadziesiąt tysięcy). Ich dostępność dopasowana jest do liczby klientów Netii w różnych regionach kraju.
Jeżeli przed rozpoczęciem mistrzostw Netii nie uda się sprzedać wszystkich karnetów, od 6 czerwca firma planuje sprzedaż biletów na pojedyncze mecze – w cenie 6 zł za spotkanie. Bez względu na wybraną ofertę warunkiem koniecznym do skorzystania z niej jest posiadanie łącza internetowego w Netii o prędkości co najmniej 1 Mbit/s.

Źródło: Netia


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto