A A A

Facebook Lite dostępny dla polskich użytkowników

2 maja 2017, 12:00
Facebook Lite, mniej wymagająca sprzętowo, i znacznie mniej "bateriożerna" wersja wersja komunikatora Facebooka została udostępniona polskim użytkownikom.
Facebook Lite dostępny dla polskich użytkowników

Messenger Lite to odchudzona wersja komunikatora, która została stworzona po to, aby dostarczać podstawowe funkcje Messengera dla słabszych urządzeń z systemem Android oraz rynków z wolniejszymi prędkościami transmisji danych. Dzięki aplikacji użytkownicy będą w stanie szybko i łatwo wysyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia i linki do swoich znajomych.

Aplikacja ma mniej niż 10 MB, więc jej instalacja i uruchomienie trwa bardzo krótko. Znajdziemy w niej podstawowe opcje takie jak wiadomości, wysyłanie i odbieranie zdjęć oraz filmików, a także otrzymywanie naklejek.

Program jest już dostępny do pobrania w Sklepie Play.

 


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto