A A A

Firefox beta 5 – kiedy wreszcie koniec poprawek?

4 kwietnia 2008, 12:46
Firefox beta 5 –  kiedy wreszcie koniec poprawek?

Nie tak dawno byliśmy zapewniani o zakończeniu prac nad przeglądarką Firefox na poziomie trzeciej bety. Od wczoraj na serwerach mamy już piątą betę, ale nikt już nie mówi, kiedy się pojawi wersja finalna.

Jak głosi komunikat, beta 5 zawiera ponad 750 różnych zmian, w porównaniu z beta 4. Główne zmiany dotyczą interfejsu użytkownika, który został dopasowany do sugestii użytkowników. Mozilla poczyniła zmiany także w zakresie bezpieczeństwa, kompatybilności oraz stabilności. Co prawda 750 zmian i błędów to już nie kilka tysięcy, ale rodzi się pytanie, czy nowy Firefox składa się z samych poprawek? To oczywiście żart, nic się nie dzieje, zagorzali zwolennicy i tak poczekają. Najnowszą wersję liska można pobrać ze strony Mozilli.

Źródło: Mozilla


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto