A A A

Flappy Bird - klony tej gry mogą mieć wirusa

24 czerwca 2014, 16:00
Aż 80 proc. klonów gry Flappy Bird może być zainfekowana wirusem - wyniki za raportu opublikowanego przez McAfee. Z raportu McAfee wynika, że 80 proc. klonów niezwykle popularnej gry Flappy Bird jest zainfekowanych wirusem.
Flappy Bird - klony tej gry mogą mieć wirusa

Zacznijmy od przypomnienia - gra Flappy Bird nie jest już dostępna w Google Play i App Store. Ale jej klony (kopie) - jak najbardziej. Sklepy z aplikacjami natychmiast zaczęły zalewać jej klony - chętnie pobierane przez fanów oryginału. Niestety, ogromna większość jest zainfekowana różnymi wirusami - ostrzega McAfee.

Zainteresowani tą uzależniającą ale i niezwykle drażniącą rozrywką powinni mieć się na baczności, ponieważ to złośliwe oprogramowanie może wykradać nasze cenne dane, w tym np. numery kart kredytowych.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
rafcio39
24 czerwca 2014, 17:33
Drogi Panie Redaktorze. Co do tej gry nie będę się wypowiadał, posiadam oryginał. Tylko po co taki wątek na stronie głównej ? Całkiem nie potrzebne.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto