A A A

Fotele Genesis w nowym kolorze

26 czerwca 2017, 07:10
Prócz wygody i funkcjonalności, bardzo istotnym elementem fotela dla gracza jest jego kolor – gracze nie są bowiem grupą ludzi, którym w zakresie wyglądu sprzętu wszystko jedno. Dlatego też Genesis wprowadza nowe warianty kolorystyczne wśród swoich foteli.
Fotele Genesis w nowym kolorze

Poszerzenie oferty póki co dotyczy modeli Nitro 330 i 550. Wcześniej dostępne w kolorach czerwono-czarnym i niebiesko-czarnym, tym razem trafią do sklepów także w jednolicie czarnych barwach. Co więcej, producent planuje w wakacje udostępnić również wersję zielono-czarną, a także rozszerzyć czarną wersję na pozostałe modele.

Zarówno Nitro 550 jak i 330 charakteryzują się wyprofilowanym obiciem, obszytymi miękkimi padami, podparciami czy wypełnionym pianką oparciem i siedziskiem. Oba modele oferują też możliwość dopasowania poszczególnych elementów - takich jak wysokość siedziska itd. - do indywidualnych preferencji użytkownika. Te, i wiele innych cech, w konsekwencji przełożyły się na sprzedażowy sukces foteli Nitro.

Fotel Nitro 550 Black kosztuje około 860 zł, a model 330 około 670 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto