A A A

G Pro Lite - debiut nowego smartfona LG

27 stycznia 2014, 13:58
G Pro Lite - debiut nowego smartfona LG

Firma LG Electronics wprowadziła swoje najnowsze urządzenie, smartfon LG G Pro Lite z 5,5-calowym ekranem oraz unikalnymi funkcjami interfejsu użytkownika.

Producent zapewnia, że G Pro Lite odpowiada na potrzeby i oczekiwania współczesnych użytkowników, którzy wymagają od urządzeń mobilnych największej użyteczności. Duży wyświetlacz i wyjątkowo pojemna bateria 3140 mAh sprawiają, że telefon stanowi udane narzędzie pracy, zastępując tablet czy nawet komputer. Dodatkowym atutem smartfona jest wąska ramka, która pozwala skupić całą uwagę na wyświetlaczu, oraz mała waga i smukła konstrukcja, czyniące urządzenie jeszcze bardziej mobilnym i przystosowanym do obsługi jedną dłonią.

Twórcy G Pro Lite wyposażyli urządzenie również w wygodne funkcje interfejsu użytkownika, znane z innych smartfonów LG z topowej serii G. Rysik, głośniki stereofoniczne, a także funkcja Dual SIM, sterowana specjalnym przyciskiem, to dodatkowe atuty nowego telefonu LG.

Rysik dostarczany wraz ze smartfonem LG G Pro Lite zwiększa użyteczność urządzenia. Pozwala on na szybkie i precyzyjne pisanie odręczne oraz może być wygodnie przechowywany w szczelinie, znajdującej się w górnej części smartfona.

Z myślą o klientach, którzy w coraz większym stopniu używają smartfona do rozrywki, firma LG wyposażyła LG G Pro Lite w dwa głośniki zapewniające wysoką jakość dźwięku, także wtedy, gdy do urządzenia nie podłączono słuchawek. Ponadto, najnowszy smartfon LG obsługuje dwie karty SIM, zapewniając komfort użytkowania, oraz jest wyposażony w oddzielny przycisk pozwalający na przełączanie kart SIM.

Smartfon został także wyposażony w praktyczne i wygodne funkcje interfejsu użytkownika oraz posiada wszystkie zalety smartfonów klasy Premium z serii G, G Pro i G2. Funkcja KnockON pozwala na wybudzenie smartfona dwukrotnym stuknięciem w ekran, dzięki czemu gotowy jest do pracy bez konieczności podnoszenia go z biurka. Dzięki opcji wstrzymywania i wznawiania nagrywania, można rejestrować krótkie filmy zapisywane w jednym pliku. Funkcja QSlide umożliwia efektywną pracę z trzema aplikacjami wyświetlanymi w jednym oknie, funkcja QuickMemo umożliwia szybkie wykonywanie notatek na ekranie bez włączania oddzielnej aplikacji, natomiast funkcja QTranslator tłumaczy słowa i zdania ze zdjęć wykonanych aparatem wbudowanym w smartfon.

Światowa premiera smartfona LG G Pro Lite odbyła się w Ameryce Łacińskiej w styczniu. Następnie urządzenie jest wprowadzane w Azji, Rosji, Chinach, Indiach, na Bliskim Wschodzie.

W Polsce LG G Pro Lite będzie dostępny od 23 stycznia br. na rynku otwartym, w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
test123123
29 stycznia 2014, 12:05
test123123
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto