A A A

G305 - nowa mysz bezprzewodowa dla graczy

1 czerwca 2018, 13:30
Marka Logitech G przedstawiła mysz G305, którą wyposażono w technologie dostępne do tej pory tylko w topowych modelach.
G305 - nowa mysz bezprzewodowa dla graczy

Mysz Logitech G wyróżnia się przede wszystkim żywotnością baterii. Dzięki ekstremalnej efektywności energetycznej HERO, żywotność tylko jednego akumulatora AA może wynieść nawet 250 godzin ciągłej rozrywki w trybie Performance (z częstotliwością reakcji 1ms). Wykorzystując oprogramowanie LGS (Logitech Gaming Sofrware) i przełączając się w tryb Endurance z czasem reakcji 8 ms, można wydłużyć ten czas nawet do 9 miesięcy.

Pomimo napakowania G305 najbardziej zaawansowanymi technologiami, mysz nie jest ciężka i nieporęczna. Zachowując charakterystyczną dla Logitecha solidność konstrukcji i nowatorskie rozwiązania mechaniczne, udało się stworzyć mysz kompaktową i lekką, ważącą jedynie 99 gramów. Dzięki temu łatwo nią manewrować, co jest kluczowe w rozgrywkach na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy gramy na desktopie czy w podróży korzystając z laptopa, Logitech G305 jest ciekawym rozwiązaniem.

Mysz będzie dostępna w kolorach czarnym i białym i pojawi się w Polsce już w czerwcu, a przewidywana cena detaliczna wynosi 259 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto