A A A

GA-Z68X-UD3H-B3 - wszechstronna platforma

26 maja 2011, 11:44
GA-Z68X-UD3H-B3 - wszechstronna platforma

Wraz z premierą najnowszych chipsetów Intel Z68 (LGA 1155), GIGABYTE zaprezentował szeroką gamę płyt głównych zbudowanych w oparciu o ten nowoczesny układ. W ofercie tradycyjnie znalazły się zarówno płyty przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników i graczy jak również wydajne platformy o bardziej wszechstronnym zastosowaniu, do których należy nowy model GA-Z68X-UD3H-B3.

Płyta GA-Z68X-UD3H-B3 została wyposażona w dwa złącza PCI-Ex, porty SATA 3 i USB 3.0 oraz szeroką gamę niezbędnych wyjść graficznych (HDMI, DVI, D-SUB, Display Port) pozwalających na podłączenie komputera do praktycznie wszystkich monitorów i odbiorników TV dostępnych obecnie na rynku. Rozbudowany system chłodzenia na płycie GA-Z68X-UD3H-B3 gwarantuje niskie temperatury pracy a tym samym stabilną i długotrwałą pracę systemu PC. Natomiast użytkowników, często korzystających z plików multimedialnych z pewnością zainteresuje wysokiej jakości ośmiokanałowy układ dźwiękowy HD audio ALC 889. GA-Z68X-UD3H-B3 to także model, który cechują dobre możliwości OC, zaawansowani użytkownicy będą mieli możliwość dodatkowego podniesienia fabrycznych parametrów płyty a tym samym zwiększenia jej wydajności.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto