A A A

Gadu Gadu Lecha Wałęsy

28 listopada 2007, 14:07
Gadu Gadu Lecha Wałęsy

Przedstawiciele Gadu Gadu podsumowali dwa lata współpracy tego najpopularniejszego polskiego komunikatora z prezydentem Lechem Wałęsą.
W 2005 roku Lech Wałęsa otrzymał od Gadu Gadu specjalny, symboliczny numer 1980, pod którym mogą się z nim kontaktować wszyscy użytkownicy Gadu Gadu. Od tego czasu z byłym prezydentem skontaktowały się 80 834 osoby, wysyłając 1 277 844 wiadomości. Lech Wałęsa stara się odpisywać na wszystkie wiadomości, ale aby ułatwić mu kontakt z użytkownikami komunikatora, Gadu Gadu przygotował specjalnie dla niego oprogramowanie typu bot. Program pozwala na ustawienie różnych automatycznych odpowiedzi zależnych od tematyki zadanego pytania. Nową funkcją aplikacji jest możliwość zostawienia wiadomości głosowej dla Pana Prezydenta.

Od marca bieżącego roku Lech Wałęsa prowadzi także swój blog w serwisie MojaGeneracja. Dotychczas opublikował w nim 182 wpisy, otrzymując 5573 komentarze internautów. Prezydent podkreśla, że rozmawia przez GG niezależnie od miejsca pobytu – w domu, biurze, podróży, nawet w samolocie.

LW i GG


Źródło: Gadu Gadu

Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
malwina4010
opera
3 kwietnia 2012, 10:57
powiadomienie
MÓJ KONTAKT malwina4010@wp.pl
zgłoś do moderacji »
avatar
malwina4010
opera
3 kwietnia 2012, 10:55
POZDROWIENIA
Dzień dobry ..... od lat jestem niezmienną osobą co do Pańskiej osoby, podziwiam Pana za wszystko .....mieszkam w Iławie, nie jestem przesiąknięta zmianami chorymi..... trudno ja nie nadaję się do życia w tej epoce... nie potrafię zaakceptować tego wszystkiego co się dzieje a dzieje się ,dzieje.... może mam swój świat ale to moja już sprawa,a Panu Panie prezydencie,życzę opatrzności,wytrwałości proszę się nie przejmować tymi durniami to ci co nagadują na Pana to ludzie małego formatu.....może mi kiedyś Pan odpisze.....serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny śle elżbieta:)
zgłoś do moderacji »
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto