A A A

Galaxy Tab bez rozczarowań

22 listopada 2010, 10:36
Galaxy Tab bez rozczarowań

Samsung Galaxy Tab to jeden z największych rywali iPada. Nie powinien zatem dziwić fakt, że zainteresowanie urządzeniem jest duże.

Na rynku wciąż nie ma wielu urządzeń, które mogłyby dorównać iPadowi. Wciąż czekamy na iPad-killera, jakim ma być kanadyjski PlayBook. Z tabletów wyróżnia się jeszcze Samsung Galaxy Tab, który pomimo swojej wysokiej ceny, cieszy się dużą popularnością. Jego producent potwierdził, że obecnie popyt przewyższa podaż. Od połowy października sprzedano w sumie ponad 600 tysięcy egzemplarzy tego urządzenia. Przewiduje się, że do końca roku liczba ta wzrośnie do jednego miliona.

Natomiast na początku 2011 roku możemy spodziewać się premiery wielu różnych tabletów, które sprawią, że tort rynku urządzeń mobilnych zostanie pokrojony na zdecydowanie więcej mniejszych części. A wtedy naprawdę będzie ciekawie...

Przy okazji zachęcamy do lektury testu Galaxy Taba, opublikowanego na łamach portalu Interia.pl.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto