A A A

Gamdias Eros GHS2200 – headset 7.1 dla graczy

2 października 2014, 11:30
Gamdias, firma produkująca akcesoria dla graczy, ogłosiła premierę zestawu słuchawkowego EROS GHS 2200. Headset jest wyposażony w 40mm głośniki z magnesem neodymowym.
Gamdias Eros GHS2200 – headset 7.1 dla graczy

Słuchawki obsługują dźwięk przestrzenny 7.1, który sprawia, że gracz może usłyszeć kroki przeciwnika nawet za swoimi plecami. Dzięki temu można z łatwością zlokalizować wrogów i zdążyć uniknąć ich ataków bądź ukryć się i znienacka uderzyć. Wszystko to w czasie rzeczywistym i bez żadnych opóźnień.

Eros GHS2200 posiada wygodny system zdalnego sterowania wbudowanego w kabel. Ma on zastosowanie wtedy, kiedy nie można sterować dźwiękiem za pomocą oprogramowania dostępnego z poziomu aplikacji. Za jego pomocą można np. szybko podnieść głośność, kiedy wypowiadane są kwestie lub obniżyć, kiedy gracz jest w ogniu walki i chce ochronić swoje uszy.

Dla prawdziwych graczy liczy się też wygoda użytkowania. Wysokiej jakości poduszki gwarantują komfort użytkowania nawet przez dłuższy czas, jednocześnie skutecznie izolując od dźwięków otoczenia. Dziewięć poziomów wysokości pałąku i obracany wysięgnik mikrofonu pozwoli na ułożenie wszystkich elementów słuchawek w wygodnej pozycji.

Eros GHS2200 jest już dostępny w sklepach, a jego cena wynosi 249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto